Chluba Oli zawsze w dobrych rękach

Chwile, gdy nasz pies gorzej się czuje są okropnym przeżyciem dla każdego właściciela. Przecież chcemy aby nasze psy codziennie były w doskonałej formie i cieszyły się życiem przy nas przez bardzo długie lata. Czas gdy pojawia się choroba jest trudny. Zmartwienie, niepewność, złość, smutek, żal, lęk, strach, cierpienie to cały koktail przykrych emocji, które pojawiają się w nas wraz z chorobą pupila. W tych trudnych chwilach niezwykle ważna jest pomoc i obecność zaufanego lekarza weterynarii.

Pamiętajcie jednak, że gabinet weterynaryjny powinniśmy odwiedzać nie tylko wtedy gdy naszemu pieskowi coś dolega. Pamiętajcie o regularnych szczepieniach, odrobaczaniu oraz badaniach kontrolnych.

Bardzo ważne jest posiadanie swojego zaufanego lekarza weterynarii. My mamy to szczęście, że od wielu lat opiekuje się nami cudowna pani doktor – Anna Dybska. Zawsze służy nam pomocą i każdego dnia dba o zdrowie naszego psiego stadka. Dzięki niej czujemy się bezpiecznie. Doktor Ania jest nie tylko wspaniałym specjalistą ale przede wszystkich cudownych człowiekiem kochającym wszystkie zwierzęta.

Jeśli mieszkasz w Szczecinie, serdecznie polecam Ci korzystanie z jej pomocy. Doktor przyjmuje w gabinecie „Na Zielonym Wzgórzu” – ul. Szkoła 8, Szczecin (Bezrzecze). Numer kontaktowy: 606 217 682.

Gabinet znajdziesz też na Facebooku: Przychodnia weterynaryjna ” Na zielonym wzgórzu” sp z o.o.

Posted in Zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.