Kochasz Australian Silky Terrier?

A może chciałbyś je lepiej poznać?

Przedstawiam Ci pierwszą w Polsce książkę w całości poświęconą rasie Australian Silky Terrier. Powstała ona z myślą o miłośnikach rasy. Będzie doskonałą literaturą dla obecnych, a także nowych i przyszłych właścicieli, a także wszystkich tych, którzy chcieli by poznać tą cudowną i rzadką rasę psów.

Jest to książka wyjątkowa, bo wyjątkowy jest bohater – Australian Silky Terrier.  Jest to pierwsze pełne kompendium na rynku polskim, które pozwoli Ci lepiej poznać Twojego psa izbudować z nim wspaniałą relację opartą na wspólnym zrozumieniu i poszanowaniu

Publikacja ukaże się w formie drukowanej, dzięki czemu ucieszy każdego miłośnika prawdziwego szelestu kartek i będzie wspaniałym prezentem dla wielbicieli Australian Silky Terrierów.  

Serdecznie polecam! Aleksandra Cepowska

Co znajdziesz w środku?

Wszystko o rasie

Porady dla nowych opiekunów

Wskazówki dla hodowców i wystawców

O autorce

Nazywam się Aleksandra Cepowska. Hodowlą Australian Silky Terrierów zajmuję się od 2002 roku. Od zawsze działam pod patronatem Związku Kynologicznego w Polsce.
Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w tej rasie. Napisanie książki poświęconej tym cudownym psom było od długiego czasu moim marzeniem.
Przez lata zdobywałam wiedzę i doświadczenie dotyczące tej rasy, jej hodowli i kynologii. Mam nadzieję, że dzięki tej książce więcej ludzi pozna tą piękną i wyjątkową rasę psów.

Dlaczego warto?

POZNAJ, ZROZUM, POKOCHAJ

Przeraża Cię pielęgnacja lub socjalizacja? Dzięki kompendium zrozumiesz specyficzne potrzeby rasy Australian Silky Terrier. Praktyczne wskazówki to coś, co warto poznać!

TY + PIES 
=  WSPÓLNY TEAM

Ułatwię Ci odpowiedź na pytanie, czy to odpowiednia rasa psów dla Ciebie. Brak tajemnic to też większy spokój oraz lepsze nawiązanie relacji ze swoim pupilem.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU 

Żywienie, choroby, pielęgnacja, socjalizacja, zabawa, wystawy, czas wolny… i wiele, wiele innych informacji w jednej publikacji. Już nie musisz szukać w Google. 

Kup teraz!